Menu:

- Iekožot ābolā, vienmēr patīkami ieraudzīt veselu tārpu, nevis atlikušo pusi.
/M.Larni/

Jaunākie raksti:

arrow Māras zeme
arrow Stresa analīze
arrow Sakrālā medicīna
arrow Vienots veselums
arrow Biorezonanses likums
arrow Darbs ar ēnu
arrow Mīlestības alķīmija
arrow Gaismas ķermeņa veidošana
arrow Esmu atnācis mājās
arrow Bagātība nāk caur devību, svētība caur pateicību
arrow Saruna par Māti Nāvi
arrow Smadzeņu pusložu darbība
arrow Sava kalna virsotne jāsasniedz pašam

Pasakas:

arrow Alkatība
arrow Bailes un Agilons
arrow Par zelta zivtiņu
arrow Dāvana Agnesei
arrow Dāvana Annai

Kursi un apmācības:

arrow Kursi "Sevis apzināšanās mācība"

 

ill titleDarbs ar ēnu sevī - tumsas aspekti

Galvenās tēzes

1. Pirmsākuma enerģija pēc savas būtības ir sievišķa.
2. Katram cilvēkam jāmodina sevī sievišķais sākums – dvēsele. Bez tā nav iespējama laime. Tā ir nesavtīga mīlestība, kas plūst caur atvērtu sirdi. Ja sirdi nocietina, tas vairs nav iespējams.
3. Uz planētas Zeme vispirms dzīvoja tumsas - Iņ būtnes. (Dažādi reptiļi, čūskas) Tad valdīja gaismas būtnes – Jan būtnes. Katra pauž citus aspektus. Mēs dzīvojam laikā, kad iestāsies līdzsvars. Mēs esam enerģijas vadītāji.
4. Ja mēs mācēsim atstāt savu ego, atvērt dvēseli gaismai, pieņemt savu ēnu, mēs varam radīt jaunu, nemirstīgu gaismas ķermeni. Lai to izdarītu, jāizmaina ķermeņa vibrācijas, emociju un domu kvalitāte.
5. Mūsdienu sabiedrība balstās uz bailēm, aukstasinīgu manipulēšanu un kontroli.
6. Tikai no brīža, kad cilvēks apzinās sevī sievišķo sākumu, viņš sāk novērtēt dzīvi un redz dzīves jēgu. Zeme kā māte uztur mūsu miesu.
7. Sievietes mēnešreižu asinis ir maģisks instruments, ar kura palīdzību var ietekmēt dabu, sadzīvi, savas dzīves kvalitāti. Iezīmējot savu teritoriju, tā pasargā sevi un savu ģimeni no ļaunuma.
8. „Es dodu jums savu miesu un asinis” tie ir Kristus vārdi. Vīrietim ir vajadzīgas sievietes asinis, lai sajustu sievišķo sākumu sevī - pats savu dvēseli. Asinis satur visas civilizācijas informāciju. Nemirstības dzēriens, kas tas ir?
9. Sievietei ir izvēles iespēja ar savu prātu kontrolēt grūtniecību.
10. Klimakss ir sievietes spēja noturēt savu spēku un gudrību sevī. No tā brīža var sākt atjaunot fizisko ķermeni.
11. Garīgā izaugsme notiek ātrāk, ja ir partnerattiecības, jo tās attīsta saskarsmi un emocionālo saskaņu.
12. Lai veidotu gaismas ķermeni, jāizgaismo zemapziņa, jāpieņem sava ēna. Nedrīkst noliegt vai izvairīties no savām negatīvajām īpašībām. Virspusē paceļas informācija, kas glabājas atomārā un subatomārā līmeni, t.i. par pasaules radīšanu, visu civilizācijas vēsturi.
13. Cik cilvēki ir gatavi ielūkoties savas būtības ēnas pusēs? Cik ir tādu, kas tur tikai dzīvo?
14. Jūsu zemapziņā ir senatnes dievu drāmas un tās ietekmē jūsu emocionālos stāvokļus. Jūsu spējās ir to visu transformēt un pacelt harmonijas un mīlestības vibrācijās.
15. Jūsu emocijas ir tās, kas nosaka dzīves kvalitāti, piesaista struktūras, kas modelē notikumus jūsu dzīvē. Emocijas ir nākotnes aptieka, kas iedarbina endokrīno sistēmu. Tā ražo vielas, kas vai nu dziedina vai grauj fizisko ķermeni.
16. Planētas Zeme ekoloģija kā spogulis parāda cilvēka dvēseles stāvokli.
17. Mīliet un cieniet sevi, jo tas nosaka jūsu smalkā ķermeņa enerģijas kvalitāti. Planētas Zeme ekoloģija kā spogulis parāda cilvēka dvēseles stāvokli.