Menu:

- Smaids ir lētāks nekā elektrība un dod vairāk gaismas.
/aut.nezināms/

Jaunākie raksti:

arrow Māras zeme
arrow Stresa analīze
arrow Sakrālā medicīna
arrow Vienots veselums
arrow Biorezonanses likums
arrow Darbs ar ēnu
arrow Mīlestības alķīmija
arrow Gaismas ķermeņa veidošana
arrow Esmu atnācis mājās
arrow Bagātība nāk caur devību, svētība caur pateicību
arrow Saruna par Māti Nāvi
arrow Smadzeņu pusložu darbība
arrow Sava kalna virsotne jāsasniedz pašam

Pasakas:

arrow Alkatība
arrow Bailes un Agilons
arrow Par zelta zivtiņu
arrow Dāvana Agnesei
arrow Dāvana Annai

Kursi un apmācības:

arrow Kursi "Sevis apzināšanās mācība"

 

ill titleDISKUSIJAS TĒZES

Mēs paši radām savu iekšējo pasauli un savas evolūcijas modeli. Cilvēks bez starpniekiem un palīgierīcēm spēj iegūt informāciju no jebkura dzīva vai nedzīva objekta, kā uz Zemes tā kosmosā.

1. Visumā radīta dualitāte, lai cilvēks gūtu pieredzi un viņam būtu brīvas izvēles iespēja. Dualitāte atspoguļo sevi viena otrā. Uz Zemes bez cilvēka mīt daudzas paralēlo pasauļu struktūras, lai palīdzētu cilvēkam gūt kā negatīvu, tā pozitīvu pieredzi.
2. Visas atslēgas ir mūsos pašos, visa informācija ir mūsos pašos. Tas, kā mēs jūtamies un kāda ir mūsu dzīve, ir atkarīga vienīgi no mums pašiem. Citi cilvēki tikai atspoguļo mūsu iekšējo pasauli. Visu problēmu saknes ir mūsos pašos. Citi cilvēki pret mums izturas atbilstoši tai vibrāciju kvalitātei, kādu izstaro mūsu būtība.
3. Cilvēkam pienācis laiks apzināties savu domu spēku un brīvās izvēles varenību. Zemei ir vairākas nākotnes versijas. Tā ir cilvēku izvēle, vest savu planētu uz gaismu vai iznīcību.
4. Visa informācija par pagātni un nākotni glabājas skeleta kaulu šūnās un akmeņos. Tāpēc katrs sev ir vislabākais skolotājs. Paaugstinot vibrācijas, atbrīvojas informācija. Iztēle ir šā laikmeta lielākais spēka avots!
5. Mums nav tiesību nosodīt tos, kas neattīstās tik ātri kā mēs. Mēs neesam atbildīgi par citu izvēli. Neviens nav jāpierunā, jāvelk līdz vai jāpārliecina.
6. Neviens nekad nav teicis, ka ceļš uz apgaismību ir viegls. Neviens nav teicis, ka nebūs jāpieliek pūliņi un jāpārvar grūtības. Gluži otrādi, būs pārbaudījumi un testi, lai varētu pārliecināties par sasniegto vibrāciju noturīgumu.
7. Mums jāveido kolektīvā apziņa un kopīgais lauks, jo drīz būs laiks, kad vairāki cilvēki un veselas sabiedrības grupas apvienosies vienā veselā. Norobežojoties, var palikt ārpus vilciena, kas civilizāciju aiznes citā apziņas līmenī. Zemei arī ir brīva izvēle, kādu vibrāciju cilvēkus ņemt līdz uz nākotni.
8. Debesu Mātes Iņ būtnes ir tās, kas māk radīt dzīvību. Mums jāiemācās pieņem citas dzīvības formas. Cilvēku miesu radīja dievi materializētāji. Cilvēki bija kā bioroboti, tos dievi izmantoja savām vajadzībām. Tagad dievi labo savas kļūdas un lūdz piedošanu Zemei un cilvēkiem.
9. Mūsu galvenais uzdevums šajā dzīvē ir sevis apzināšana un tālāk savu iespēju izmantošana, lai varētu dzīvot harmonijā ar zemi un debesīm. Mums nav jāpārveido citi cilvēki. Izmainot sevi, izmainām pasauli.
10. Lai paaugstinātu vibrācijas, jāuzlabo asiņu kvalitāte, tās jāatbrīvo no emocionālajiem sārņiem. Asiņu kvalitāti nosaka rīcības motīvi. Cēlsirdīga, nesavtīga cilvēka asinis ir svēts šķidrums ar dziedinošām īpašībām.
11. Zelta vibrācijas izmanto apziņas transformēšanai, ūdens vibrācijas, sārņu izvadīšanai un slāpju remdēšanai. Ūdens ir tā vide, kas uzlabo atmiņu. Kundalini ievibrē ūdeni un atbrīvo tajā esošo informāciju.
12. Fiziskais ķermenis ir pilnība. Nedrīkst ietekmēties no sabiedrībā pieņemtiem rāmīšiem. Endokrīnā sistēma rada jaunus savienojumus, kas paceļ jūs augstākos apziņas līmeņos. Kad sākas endokrīnās sistēmas pārkārtošanās, organismā izpaužas novirzes no normas, jo sākumā ir haoss.
13. Smiekli un humors ir atslēga uz brīvību. Par otra cilvēka attīstības līmeni var spriest pēc tā, cik brīvi un nesavtīgi viņš dalās ar sev zināmo informāciju. Tikai nesavtība atver vārtus uz citu civilizāciju pieredzi.
14. Gaismas ķermeņa veidošanās un zināšanu pieeja būs iespējama tikai tiem, kuri parādīs, nesavtību, mīlestību, nevarmācību, atklātību, kuri demonstrēs kosmosa un cilvēcisko vērtību kritērijus.
15. GAISMAS ĶERMEŅA VEIDOŠANA
16. Cilvēks domā, ka viņš sastāv no miesas un kauliem, bet patiesībā ķermeni veido dažādu elektromagnētisku signālu kopa,kas darbojas atbilstoši tajā esošajai informācijai. Fiziskais ķermenis ir pilnība. Nedrīkst ietekmēties no sabiedrībā pieņemtiem rāmīšiem. Katram ir tāds, kāds visvairāk der dotajā periodā. Izmainot apziņu, var izmainīt fizisko ķermeni. Īpaši intensīvi fiziskā ķermeņa reorganizācija notiek tad, kad dzer tīru avota ūdeni. Vēl līdzīgu efektu var sasniegt ar dziļo elpošanu, caur kuru apzināti pārveido asiņu sastāvu. Ar apziņu var ietekmēt sava ķermeņa endokrīno sistēmu.
17. Endokrīnā sistēma rada jaunus savienojumus, kas paceļ jūs augstākos apziņas līmeņos. Kad sākas endokrīnās sistēmas pārkārtošanās, sākumā organismā izpaužas tās novirzes no normas, jo ir haoss. Mūsu ķermenis uzbriest kā grauds pirms dīgšanas, jo nāve un dzīvība pastāv blakus.
18. Pilnīgi pārkārtojas hipofīzes, epifīzes, timusa, hipotalama darbība, organismā notiek ūdens aizture, tūskas, ir gremošanas sistēmas, aizkuņģa dziedzera, virsnieru dziedzera un dzimumdziedzeru darbības pārkārtošanās.
19. Varat pat saslimt, kad no ķermeņa sāks izdalīties indes un toksīni.
20. Bailes, stress un dusmas iznīcina dzīvības enerģiju, ved ķermeni uz nāvi.
21. Jūsu zemapziņā ir senatnes dievu drāmas un tās ietekmē jūsu emocionālos stāvokļus. Jūsu spējās ir to visu transformēt un pacelt harmonijas un mīlestības vibrācijās.
22. Jūsu emocijas ir tās, kas nosaka dzīves kvalitāti, piesaista struktūras, kas modelē notikumus jūsu dzīvē. Emocijas ir nākotnes aptieka, kas iedarbina endokrīno sistēmu. Tā ražo vielas, kas vai nu dziedina vai grauj fizisko ķermeni. Nav vērts tērēt savu dzīvības enerģiju greizsirdībai, naidam, aizvainojumam, atriebībai vai citām negatīvām emocijām. Tā tiek grauts fiziskais ķermenis, dvēselē sākas regresija.
23. Kad jūsu nodomi ir tīri, vibrācijas ir skaidras un augstas, tā ir vislabākā aizsardzība. Jums pat tuvumā nenāk melnas domformas vai slimības. Endokrīnā sistēma spēj radīt psihi ietekmējošas vielas, kas apziņu paceļ pilnīgi citā līmenī. Endokrīnajai sistēmai nāksies iziet pamatīgu haosu un pārkārtošanos. Tās darbību noteiks mūsu brīvā izvēle. Mēs dosim komandu, kā tai darboties.
24. Uz Zemes ir spēki, kas cenšas ierobežot cilvēka attīstību, tāpēc tā tiek popularizēta dažādu farmācijas līdzekļu lietošana, jo tādā veidā tiek kontrolēts ne vien fiziskais ķermenis, bet arī apziņa.
25. Pieņemot izvēli veidot gaismas ķermeni, mēs dodam signālu epifīzei. Tai seko timuss, kas nodod informāciju visam fiziskajam ķermenim. Timuss ir tas, kas stāv pie vārtiem, kādas vibrācijas laist uz augšu, kādas uz leju. Tīmusa izvēli nosaka DVĒSELES vibrācijas - mūsu sirds atvērtība, mīlestība, nevarmācība, nesavtība. Tas ir savstarpēji vienots process.
26. Kad timuss ir ievibrēts, iet impulss uz augšu, uz hipofīzi. No hipofīzes iet impulss uz DNS spirālēm katrā šūnā.. Atkarībā no vibrāciju kvalitātes, sāk nākt informācija no 2 līdz 12 DNS spirālēm. Katram pārim citas funkcijas. Pirmās divas ir saistītas ar fizisko ķermeni, nākošās iet ārpus ķermeņa, Zemes. Galaktikas, starpgalaktiku utt. telpā.
27. Dvēselē sākas pretrunas. Atkal jāizdara izvēle. Atkarībā no izvēles notiek atsevišķu dvēseles aspektu saplūšana vai iznīcināšana. Lai to varētu izdarīt, jāsadraudzējas ar NĀVI.
28. Pretrunas noris dvēselē un prātā. Atkal jāizdara izvēle. Kad tā izdarīta, no centrālās nervu sistēmas caur smadzeņu tiltu iet impulss uz muguras smadzenēm. Mainās čakru rotēšanas ātrums un vibrāciju kvalitāte. Tas izmaina ūdens struktūru visā ķermenī. Sākās ķīmisko saišu pārstrukturizēšanās starp skābekli un ūdeņradi. Abi sāk strādāt pilnīgi citā režīmā. Organismā novēro tūskas, nesaprotamas sajūtas, nelaba dūša, vemšana, jo sākas rotācijas procesi visās DNS spirālēs. Ir smagi. Mūsos reizē darbojas nāve un rodas jauna dzīvība, kvalitatīvi cita kā līdz šim. Tas pamodina šūnu atmiņu, ko mēs esam darījuši ar šo planētu, kas izskatījāmies savādāk.
29. Tieši smadzeņu tilts (atrodas pakausī, muguras smadzeņu turpinājums)ir tas sargs pie debesu valstības vārtiem vai mēs tur ieiesim vai nē, jau tagad, esot fiziskajā ķermenī. Kad atļauja saņemta, sākas gaismas ķermeņa veidošana un zināšanu saņemšana no kopīgā kosmiskās informācijas avota. Notiek apziņas paplašināšana, atveras paralēlās pasaules. Ķermenī notiks pilnīgi citas ķīmiskās reakcijas, atomu šķelšanās, atomu kodolu šķelšanās. Ķermenis pats sāks ražot gaismu, siltumu, enerģiju. Būtībā tā būs kodolreakcija. Kad noteikts daudzums cilvēku sasniegs šo apziņas līmeni, Zeme kopumā pāries jaunā kvalitātē. Ja cilvēks izdara izvēli veidot gaismas ķermeni un maina savu domāšanu, veselība ir kā bezmaksas piedeva, Ķermenis seko iztēlei.Veselības slepkava ir bailes! Naids ir tas, kas atdala cilvēku no enerģijas un dzīvības avota.
30. Izdzīvos tie, kas spēs apvienoties ar kolektīvo apziņu. Šo procesu atvieglo grupu meditācijas, savstarpēja līdzcietība, masāžas, glāsti.Smiekli un humors ir atslēga uz brīvību.
31. Katrs cilvēks ir nenovērtējama vērtība, jo katra izvēle var kardināli ietekmēt civilizāciju kopumā. Katra sirds vibrācijas veido kopīgo Zemes energo informatīvo lauku. Zeme ir izdarījusi izvēli pāriet augstākās vibrācijās un atbrīvosies no visa, kas to traucēs!
32. Bieži jaunās realitātes izpaužas kā zaudējumi materiālajā plānā. Tātad jāskatās dziļāk, kas caur to atveras. Gaismas ķermeņa dzīves ilgumu uz Zemes noteiks iekšējā motivācija. Tas nebūs tik blīvs kā pašreizējais. Tam būs pašatjaunošanās un pašreģenerācijas iespējas.Tam nebūs nekāda sakara ar autoritātēm, reliģijām, hierarhiju. Galvenais ir personīgā izvēle un drosme atkāpties no jebkādiem sabiedrības uzliktiem ierobežojumiem.
33. Kad jūsu ķermenis sāk izstarot gaismu, jūs pamana citas smalkās pasaules būtnes. Iekšējie motīvi ir tie, kas nosaka, kādu vibrāciju būtnes jūs apmeklē. Tur neko nevar notēlot, visu nosaka smalkā ķermeņa vibrācijas. Mīliet un cieniet sevi, jo tas nosaka jūsu smalkā ķermeņa enerģijas kvalitāti.
34. Darbs ar ēnu - tumsas aspekti.
35. Pirmsākuma enerģija pēc savas būtības ir sievišķa.
36. Katram cilvēkam jāmodina sevī sievišķais sākums – dvēsele. Bez tā nav iespējama laime. Tā ir nesavtīga mīlestība, kas plūst caur atvērtu sirdi. Ja sirdi nocietina, tas vairs nav iespējams.
37. Uz planētas Zeme vispirms dzīvoja tumsas - Iņ būtnes. (Dažādi reptiļi, čūskas) Tad valdīja gaismas būtnes – Jan būtnes. Katra pauž citus aspektus. Mēs dzīvojam laikā, kad iestāsies līdzsvars. Mēs esam enerģijas vadītāji.
38. Ja mēs mācēsim atstāt savu ego, atvērt dvēseli gaismai, pieņemt savu ēnu, mēs varam radīt jaunu, nemirstīgu gaismas ķermeni. Lai to izdarītu, jāizmaina ķermeņa vibrācijas, emociju un domu kvalitāte.
39. Tikai no brīža, kad cilvēks apzinās sevī sievišķo sākumu, viņš sāk novērtēt dzīvi un redz dzīves jēgu. Zeme kā māte uztur mūsu miesu.
40. „Es dodu jums savu miesu un asinis” tie ir Kristus vārdi. Vīrietim ir vajadzīgas sievietes asinis, lai sajustu sievišķo sākumu sevī - pats savu dvēseli. Asinis satur visas civilizācijas informāciju. Nemirstības dzēriens, kas tas ir? 41. Garīgā izaugsme notiek ātrāk, ja ir partnerattiecības, jo tās attīsta saskarsmi un emocionālo saskaņu.
42. Lai veidotu gaismas ķermeni, jāizgaismo zemapziņa, jāpieņem sava ēna. Nedrīkst noliegt vai izvairīties no savām negatīvajām īpašībām. Virspusē paceļas informācija, kas glabājas atomārā un subatomārā līmeni, t.i. par pasaules radīšanu, visu civilizācijas vēsturi.
43. Cik cilvēki ir gatavi ielūkoties savas būtības ēnas pusēs? Cik ir tādu, kas tur tikai dzīvo?
44. Jūsu zemapziņā ir senatnes dievu drāmas un tās ietekmē jūsu emocionālos stāvokļus. Jūsu spējās ir to visu transformēt un pacelt harmonijas un mīlestības vibrācijās.
45. Jūsu emocijas ir tās, kas nosaka dzīves kvalitāti, piesaista struktūras, kas modelē notikumus jūsu dzīvē. Emocijas ir nākotnes aptieka, kas iedarbina endokrīno sistēmu. Tā ražo vielas, kas vai nu dziedina vai grauj fizisko ķermeni.
46. Planētas Zeme ekoloģija kā spogulis parāda cilvēka dvēseles stāvokli. Mīliet un cieniet sevi, jo tas nosaka jūsu smalkā ķermeņa enerģijas kvalitāti.
47. Planētas Zeme ekoloģija kā spogulis parāda cilvēka dvēseles stāvokli.

Par pamatu ņemta Barbaras Marsinjak grāmata “Zeme” krievu valodā