Menu:

- Mīlestība – viens no lielākajiem cilvēka laimes avotiem! Mīlestība un ģimene – katram tuvi un dārgi jēdzieni, jo bez mīlestības un ģimenes dzīve nevar būt pilnvērtīga. /Jānis Zālītis/

Jaunākie raksti:

arrow Māras zeme
arrow Stresa analīze
arrow Sakrālā medicīna
arrow Vienots veselums
arrow Biorezonanses likums
arrow Darbs ar ēnu
arrow Mīlestības alķīmija
arrow Gaismas ķermeņa veidošana
arrow Esmu atnācis mājās
arrow Bagātība nāk caur devību, svētība caur pateicību
arrow Saruna par Māti Nāvi
arrow Smadzeņu pusložu darbība
arrow Sava kalna virsotne jāsasniedz pašam

Pasakas:

arrow Alkatība
arrow Bailes un Agilons
arrow Par zelta zivtiņu
arrow Dāvana Agnesei
arrow Dāvana Annai

Kursi un apmācības:

arrow Kursi "Sevis apzināšanās mācība"

 

ill titleCeļojums un ci gun prakse Krimā

Esam laimīgi atgriezušās no ceļojuma pa Krimu. Emociju pārpilnība jau mitējusies, varam apkopot guvumu. Mani meitenes apber ar pateicību par braucienu, bet īpaši par tikšanos ar brāļiem Viktoru (ci gun instruktors, dziednieks, reiki meistars) un Vjačeslavu (ārsts, dziednieks, gaišreģis) Gudiniem. Tā nu ir sanācis, ka Latvijā ir ļoti maz vīriešu, kuru acis lūkojas mīlestībā, kuri izstaro spēku pārliecību un vīrišķību. Bez viesmīlīgas uzņemšanas un aprūpēšanas, saņēmām dvēselisku sapratni, garīgu atbalstu un sievietēm tik nepieciešamos komplimentus, humoru, uzmundrinājumu un gaišredzīgu padomu.

Jā, dažām paveicās...arī uzaicinājumu kopā kalnos paslēpot! Izbraukājām Krimu krustām šķērsām! Mūsu brīnišķīgā saimniece, pie kuras dzīvojām, lepojās ar mūsu apgriezieniem un brīvības, prieka, laimes, mīlestības enerģiju, ar ko piepildījām visu māju. Izskatījās, ka par to visu sajūsmā bija arī mazais kaķēns un suns. Vispār, mums tagad Ukrainā ir daudz labu draugu un pilna piezīmju grāmatiņa ar telefonu numuriem un aicinājumiem braukt atkal!

Laiks bija tāds pats kā Latvijā, Melnā jūra bija atturīga, sauļošanās nekāda dižā nesanāca. Tāpēc pēdējās 2 dienas sildījāmies pie Azovas jūras karstajos avotos. Tas ir atsevišķs stāsts, bet negribu šeit nodarboties ar reklāmu. Taču nevaru atturēties nepalieloties, ka krievu pirts un pērējs bija fantastiski un zvaigznes pie Azovas jūras spīd vienkārši reibinoši! Tā tad nu būtu emocionālā daļa!

Bez dabas ainavām mēs apmeklējām daudzas baznīcas, tempļus, mošejas, klosterus. Vērojot mūsu grupu, kāds vietējais mūs nosauca par svētceļotājiem. Tā tas īsti nebija domāts, bet patiesībā tas tomēr bija vairāk nekā parasts ceļojums. Tā bija garīgā prakse un pieredzes apmaiņa, kur ieguvēji esam mēs visi. Mēs cītīgi praktizējām ci gun elpošanu, kāpjot kalnos, veicot pastaigu gar jūru un, kuri atcerējās, arī avotos, alās, kalnu virsotnēs un enerģētiski spēcīgās vietās. Viktors Petrovičs, kā solīts, vienu dienu vadīja ci gun un tai dzi nodarbību kalnos, otru ofisā. Peldējāmies ūdenskritumos, kuros ūdens nekad nav „siltāks” par 8 grādiem. Vārdu sakot, mums bija arī savi, veselību uzlabojoši ekstrēmi izgājieni...jo peldēties drīkst tikai pa pliko. Ūdens no augšas gāžas ar tādu sparu, ka peldkostīms ir lieka greznība, vienalga noraus!

Mūs vietējie apbrīnoja, kā astoņas sievietes, vienas var uzņemties tādu ceļojumu! Saimniece Nataša, pavadot uz lidmašīnu un cienājot mūs ar nepārspējami garšīgiem „bļinčikiem”ar sēņu pildījumu, apgalvoja, ka mēs esot viņu iedvesmojušas uz uzdrīkstēšanos dzīvot savādāk, brīvāk, laimīgāk. Kā ir ar mums pašām? Mēs tagad esam eksperti par ievērības cienīgām, enerģētiski spēcīgām, vienkārši skaistām vietām Krimā, zinām, kā par puscenu var braukt sabiedriskajā transportā, kā var atrast naktsmājas...kur var lēti paēst, kā jāiepērkas Ukrainas tirgū, kā jārunā ar šoferiem...visus vietējo iedzīvotāju izdzīvošanas trikus! Varējām apmainīties pieredzē, kā izdzīvot ar pieticīgiem līdzekļiem un justies bezgala laimīgas!

Jā, un vēl ir kaut kas ar roku neaptaustāms, ko mēs atvedām mājās no Ukrainas. Mēs atvedām ar mīlestību, prieku, brīvību un laimi piepildītas sievietes dvēseles. Mēs atvedām starojošu smaidu, daudz laba vēlējumu Latvijas tautai, cilvēkmīlestību un vienotības sajūtu ar vienkāršiem, bet sirsnīgiem cilvēkiem! Tas bija tā vērts!

Foto albums