Menu:

- Rītā pamodies, jautā sev: -Kas man jāpaveic? Bet vakarā pirms iemigšanas: -Ko esmu paveicis?
/Pitagors/

 
Uzmanībai:

Laipni lūgti mūsu talantu galerijā! Varbūt šeit atradīsiet kādu sev pazīstamu cilvēku. Varbūt pēc šīs "galerijas" apmeklējuma jūs iepazīsiet viens otru no jauna, un mīlestības dzirkstelīte jūsos spīdēs spožāk.

Mūsu talanti:

arrow Anita Klētniece Valmierā
arrow Madara Orupe
arrow Sarmīte Zviedre Gulbenē

 

ill titleGarīgās prakses fenomeni

Kad sākas sevis meklēšanas ceļš, cilvēks izmanto dažādas metodes, lai atbildētu uz jautājumiem: Kas es esmu? No kurienes mēs esam nākuši? Kāda ir mana misija u.c.?

Lai kādu praksi mēs neizvēlētos, tas ir ceļš kalnup. Interesanti, ka šajā ceļā rodas blakus efekti, kurus pieņemts saukt par fenomeniem, jo tiem nav saprotama izskaidrojuma, kāpēc notiek tieši tā. Šie efekti iedvesmo un dod spēku virzīties tālāk.

Man un vēl 2 pazīstamām sievietēm 25 gadu vecumā noteica diagnozi deformējošais artrīts un pateica, ka pēc 5 gadiem būšu invalīde. Šīs sievietes patlaban ir invalīdes, bet manī pamodās protests un es sāku meklēt alternatīvu sevis dziedināšanas ceļu. Es esmu vesela! Tā nonācu pie ci gun, tas mani aizveda uz Indiju, Himalajiem un Ķīnu. Kopš 12 gadu vecuma valkāju brilles. Pēc 2000. gada Indijas apmeklējuma tās vairs nav vajadzīgas. Tie ir tikai daži fenomeni, kas saistās ar manu veselību.

Taču šajā ceļā notiek arī daudzas citas, ar prātu neizskaidrojamas lietas: atveras trešā acs, garīgā sirds, sāk atcerēties iepriekšējās dzīves un to pieredzi, redz paralēlās pasaules un daudz ko citu, viss organisms darbojas mīlestības un harmonijas vibrācijās. Es nesen sāku zīmēt mandalas. Dažas no tām ir pievienotas mājas lapai.

Man milzīgu gandarījumu dod tas, kā šajā ceļā izmainās cilvēki, kā viņiem paplašinās apziņa, notiek dvēseles dziedināšana, atveras talanti. Smieklīgi jau droši vien izklausās, bet es vai kūstu aiz mīlestības un prieka, redzot kā cilvēki mainās, sāk starot, uzdrošinās mīlēt, kā dievišķā mīlestība ienāk mūsu vidū. Tāpēc es rosināju tos, kas vēlas, padalīties ar savu pieredzi. Ja nu tas kādam noder? Varbūt kādu iedrošina ziņa, ka katram tas ir pa spēkam. Mēs patiesi esam savas laimes kalēji!

Laipni lūgti mūsu talantu galerijā! Varbūt starp tiem ir kāds jums pazīstams cilvēks. Varbūt pēc šīs "galerijas" apmeklējuma jūs iepazīsiet viens otru no jauna, varbūt gaismas un mīlestības dzirkstelīte jūsos uzdrošināsies spīdēt spožāk, redzot, cik daudz labu cilvēku ir līdzās?