Menu:

- Bagātība neatbrīvo mūs no rūpēm, - tā tikai nomaina vienas rūpes ar citām.
/Mišels de Monteņs/

 

Imidžterapija der pie jebkādām saslimšanām - to drīkst kombinēt ar zālēm un tā palīdz uzlabot stāvokli pirms un pēc operācijas.

arrow Domformu nozīme
arrow Atbildība par dzīvi

 

ill titleImidžterapija jeb domformu medicīna

Pēc austrumu medicīnas uzskatiem, cilvēka veselību nosaka harmonija informatīvajā, enerģētiskajā un fiziskajā līmenī. Ja parādās kādas sūdzības, cilvēks tiek diagnosticēts kompleksi - t.i., ar trešo aci un garīgo sirdi - tiek novērtēts informatīvais līmenis, pie kura pieder, dvēseles, gara, psihes, prāta, emocionālais stāvoklis. Tiek izvērtēts arī enerģētiskais un fiziskais stāvoklis.
Informatīvajā līmenī, ja viss ir kārtībā un nav nekādas informācijas, ir tukšums. Ar trešo aci var redzēt informatīvo režģi, kas veido iekšējo orgānu, asinsvadu, limfvadu utt. formu. Veselam cilvēkam informatīvajā režģī cirkulē ideāli tīra kosmiskā enerģija. Ja ir informatīvas novirzes - no vecākiem mantoti slimību iedīgļi, DNS izmaiņas, karmiskas piesaistes - tēli, dažādas struktūras, būtnes, kas pie mums norīkotas darbā par slimību, cilvēks žēlojas par izjūtām, ko rietumu medicīna pagaidām nevar diagnosticēt. Redzot šos tēlus, ar garīgo sirdi var uzzināt iemeslu, kāpēc viņi piesārņo informatīvo režģi un pazemina tur esošās enerģijas kvalitāti. Tālākais uzdevums ir kopīgiem spēkiem apzināt, izmainīt, harmonizēt šo informatīvo izmaiņu iemeslus. Ja cilvēks ir morāli gatavs, pietiek ar vienu reizi un Universs (Dievs) atjauno sākotnējo harmoniju.
Enerģētiskā līmeņa noviržu gadījumā var redzēt orgānu enerģijas krāsas izmaiņas, var redzēt blokus enerģētiskajos meridiānos un kanālos. Ar garīgo sirdi var sajust iemeslu, kāpēc ir notikušas šādas izmaiņas un izjaukušas organisma pašregulācijas un harmonijas mehānismus. Visas slimības un negatīvas sajūtas sākotnēji vispirmas parādās smalkākā līmenī un pamazām nonāk līdz fiziskajām izpausmēm. Ja izmaiņas jau skārušas orgānu enerģētiku, to var konstatētēt ne vien ar trešo aci un garīgo sirdi, bet arī ar Folla u.c. ierīcēm. Arī veselības atjaunošana notiek ilgstošāk, bez enerģētiskās tīrīšanas jālieto homeopātiskie preparāti, dažādas tējas un uzlējumi. Ja enerģētiskajā līmenī problēmu nav, var redzēt, kādas kvalitātes enerģija plūst pa kanāliem un meridiāniem, var redzēt, kādas krāsas gaismu izstaro iekšējie orgāni utt. Ja cilvēks nodarbojas ar meditāciju, cigun vai citu garīgo praksi, viņa ķermenī plūstošā un pulsējošā enerģija ir tik augstas kvalitātes, ka nodrošina lielisku veselību, imunitāti un aizsardzību. Tādam cilvēkam vairs nekas nevar pielipt, viņš momentā jūt svešas enerģijas vai domas klātbūtni.
Fiziskā līmeņa noviržu gadījumā jāstrādā kompleksi. Pat, ja bijusi operācija, jāatjauno enerģētiskā harmonija un jātransformē slimības iemesli. Tā kā iemesli parasti ir informatīvajā līmenī kā tēli jeb domformas, tad visu šo dziedināšanas metodi kopumā sauc par domformu vai tēlu terapiju (image therapy). Katrs tēls vai domforma ir trīsdimensiju objekts, kas satur sevī informāciju, izstaro dažādu vibrāciju enerģiju, izplata smakas, krāsas, ietekmē emocionālos un mentālos stāvokļus - tātad būtiski ietekmē ne vien cilvēku pašu, bet arī apkārtējos. Tā nav nekāda jauna metode, to lietojuši dziednieki tūkstošiem gadu. Atšķirība tikai tā, ka ar šo metodi nevar strādāt cilvēks, kam nav atvērta trešā acs un garīgā sirds. Kā atšķirt, vai palīdzētājam darbojas šie garīgās maņas orgāni? Ja rezultātu jūt jau pirmajā reizē, tad viss kārtībā. Ja neko nejūt, mierinājumam der zināt, ka šai metodei nav nekādu blakusefektu un kaitēts nav ne mazākā mērā.
Cigun meistars Sju Mintans saka, ka domformu medicīna regulē ķermenī dažādas problēmas, kas rodas cilvēka fiziskajā, enerģētiskajā, informatīvajā līmenī dzīves modeļa neatbilstības rezultātā: seksuālajā saderībā, intelektuālajā saderībā, sadzīviskajā saderībā, sociālajā saderībā. Domformu medicīna ir metode, kas ļauj samazināt vai pat likvidēt sāpju, depresiju, skumju, bēdu, baiļu emociju radīto diskomfortu, kā arī uzlabo ķermeņa asinsriti, vielmaiņu, uzlabo iekšējo orgānu darbību, samazina novecošanas ātrumu, samazina iespēju slimot ar vēzi. Tā uzlabo dzīves kvalitāti, arī cilvēkiem, kuru slimības nav ārstējamas. Kad negatīvās domformas un tēlus harmonizē, uzlabojas attiecības darbā un ģimenē. Imidžterapija der pie jebkādām saslimšanām - to drīkst kombinēt ar zālēm un tā palīdz uzlabot stāvokli pirms un pēc operācijas.