Menu:

- Atbildes uz jautājumiem par Absolūtās Patiesības vai Realitātes eksistenci nav iespējams atrast ne grāmatās, ne ar priesteru, filozofu vai mesiju palīdzību. Tikai un vienīgi tu pats vari atbildēt uz šiem jautājumiem un tādēļ tev ir jāiepazīst pašam sevi.
/Krišnamurti/

 

Lūgšana ir savas apzinātas apņemšanās vai vēlmes paziņošana smalkajai pasaulei, sev un apkārtējiem. Caur lūgšanu mēs saņemam palīdzību un atbalstu no Kosmosa, Dieva un Garīgajiem skolotājiem, sargeņģeļiem un palīgiem.

...

arrow Mūžīgais koks
arrow A.Klizovskis par lūgšanu

 

ill titleMūžīgais koks

Ja ir pieņemama lūgšanā ieliktā informācija, to var izmantot vienmēr, kad jāatbrīvojas no ciešanām, sāpēm, stresa. Teksta skaitīšanas laikā lūkoties uz jebkuru koku tā, it kā tas atrastos jūsu mugurkaulā. Lai Dieva miers un mīlestība ir ar jums!

 

ill titlePar lūgšanu no A.Klizovska

Viena no vissenākajām dziedniecības metodēm pasaulē ir lūgšana. Cilvēks skaita lūgšanu tāpēc, ka zina – un ja nezina, tad nojauš – savu piederību pie mūžības. Tajā izpaužas un ar to tiek uzturēta saistība ar Augstākajiem Spēkiem, ar Dievu, tas ir kā pastāvīgs atgādinājums par lūdzēja eksistenci.