Menu:

- Godu nevar atņemt, to var pazaudēt.
/Antons Čehovs/

 

Lūgšana ir savas apzinātas apņemšanās vai vēlmes paziņošana smalkajai pasaulei, sev un apkārtējiem. Caur lūgšanu mēs saņemam palīdzību un atbalstu no Kosmosa, Dieva un Garīgajiem skolotājiem, sargeņģeļiem un palīgiem.

...

arrow Mūžīgais koks
arrow Dzīvais koks

 

ill titleMūžīgais koks

001

Es esmu kosmoss, kosmoss esmu es, 3x
Es esmu daba, daba esmu es, 3x
Es esmu dzīvības koks, dzīvības koks esmu es, 3x
Es esmu savas dzimtas, senču, nākamo paaudžu ģenētiskā mantojuma un asinslīnijas koks,
Asinslīnijas, ģenētiskā mantojuma, nākamo paaudžu, senču un dzimtas koks esmu es, 3x
Es lūdzu iedarbināt katru mana ķermeņa šūnu Gaismas, Mīlestības, Veselības, Harmonijas un Prieka vibrācijās. Es lūdzu Zemi magnētiski pievilkt visus emocionālos, domu, vielu maiņas u.c. sārņus, lai atbrīvotu vietu gaismai un enerģijai. Es lūdzu manu Augstāko potenciālu aizvākt visus negatīvās pieredzes zarus. Es pateicos stihijām Ūdenim, Gaisam, Ugunij, Zemei, Ēteram, pieņemt manu pateicību par to, ka mans ķermenis tiek uzturēts veselībā un harmonijā.
Es pateicos, ka caur mani realizējas Dievišķā Harmonija miesas, dvēseles un gara līmenī!
Es pateicos, ka caur mani brīvi plūst Gaismas, Mīlestības, Dzīvības, enerģija un transformē Zemi par Gaismas un Mīlestības planētu.
Es pateicos, ka caur mani visi manas dvēseles aspekti tiek pacelti gara vibrācijās.
Es pateicos šai vietai, dabai un stihijām, ka tā uztur mani harmonijas, veselības un miera vibrācijas kā tagad, tā arī tad, kad aizeju no šīs vietas.
Es pateicos Universa un Zemes skolotājiem, kas mani vada un aizsargā, lai kur es ietu!
Es esmu dzīvības koks, dzīvības koks esmu es! 3x Om Sai Ram!

Ja ir pieņemama lūgšanā ieliktā informācija, to var izmantot vienmēr, kad jāatbrīvojas no ciešanām, sāpēm, stresa. Teksta skaitīšanas laikā lūkoties uz jebkuru koku tā, it kā tas atrastos jūsu mugurkaulā. Lai Dieva miers un mīlestība ir ar jums!