Menu:

- Nauda ir gudro līdzeklis un muļķo mērķis.

 

Meditācija ir spēja atslābināties un koncentrēties uz kaut ko vienu.
1) stabilizējošā, lai uzņemtu un koncentrētu enerģiju; 2) analītiskā, kas vērsta uz stihijām, elementiem, emocionāliem stāvokļiem, karmiskām un ģenētiskām problēmām.

arrow Transformācijas meditācija
arrow Vīrišķais un sievišķais mūsos

 

ill titleVīrišķais un sievišķais mūsos

Mēs instinktīvi saprotam visas vīrišķās un sievišķās enerģijas sākotnējās funkcijas. Taču cilvēki bieži atsakās to pieņemt, ka, neatkarīgi no dzimuma, tās ir katrā no mums. Bībelē arī ir teikts, ka radīsim cilvēku pēc sava tēla un līdzības, t.i. trīssavienība -vīrišķā, sievišķā enerģija un mīlestība atdalīja daļu no sevis, lai tā turpmāk būtu cilvēkā. Mēs bieži uztveram vīrišķo un sievišķo saistībā ar attiecīgo dzimumu. Patiesībā abas šīs enerģijas ir gan vienos, gan otros. Ja cilvēks to neapzinās un izpauž tikai vienu no aspektiem, viņš kļūst pārāk atkarīgs no pretējā dzimuma partnera. Tas agrāk vai vēlāk, kā jebkura atkarība, noved pie ciešanām.

Ja otrs partneris nespēj vai nevēlas apmierināt mūsos trūkstošo enerģijas deficītu, tas izraisa dusmas, kategoriskas prasības un emocionālu šantāžu. Cilvēks pat neaizdomājas līdz tam, ka nevis jāvaino partneris, bet jāstrādā ar savu iekšējo vīrieti vai sievieti, t.i. vīrišķo un sievišķo enerģiju sevī.

Nesaskaņas rodas arī tad, ja viens vai otrs cenšas dominēt pār partneri. Ja partneris pakļaujas, viņš zaudē savu individualitāti un vairs nav laimīgs. Vai arī sāk melot, jo patiesību teikt ir bīstami. Parasti tas, kas dominē, ir apmierināts un viņam ir liels brīnums, ka otrs pēkšņi pamet ģimeni, jo viss taču ir bijis tik labi. Var būt arī otrādi, aiziet tas, kas dominē, jo viņam paliek garlaicīgi ar cilvēku, kas vairs nav personība. Tiesa, viņš sevi tajā nevaino.

 

ill titleAttēls - Iekšējā sieviete

018
Mūsdienās sievietes sāk apzināties savu patstāvību un vīrieši savukārt iepazīst savu iekšējo pasauli. Ir pienācis laiks sadarbībai, sapratnei, cieņai un nesavtīgai mīlestībai. To visu var sasniegt, tikai iepazīstot un harmonizējot sevi. Vecie dzīves paradumi kļuvuši par šauriem. Tomēr mēs vēl neesam atraduši jaunu, visiem pieņemamu attiecību modeli. Daudzas sievietes ir attīstījušas savu vīrišķo enerģiju, bet tās pielietošana ne vienmēr sniedz gaidīto gandarījumu. Gūstot panākumus karjerā, biznesā, iznāk atteikties no kaut kā ierasta, tuva. Tas bieži atnes ciešanas, sāpes pašai sievietei un ģimenei.

Īpašības, ko sieviete meklē vīrietī, - spēku, neatlaidību, atbildību, aizsardzību, piedzīvojumus un mīlas dēkas, jāatrod sevī un jāattīsta. Būtībā tas nozīmē to pašu sevis mīlēšanu. Izturies pret sevi tā, kā gribētu, lai pret tevi izturas vīrietis. Tas, ko radām iekšējā pasaulē, notiek arī ārējā pasaulē. Tas ir kosmosa likums. Kad sieviete radījusi sevī iekšējo vīrieti, kas viņu atbalsta, mīl un aizsargā, dzīvē parādīsies viens vai pat vairāki, kas to atspoguļos.

Kā jau redzat zīmējumā, mana iekšējā sieviete glabā viedas zināšanas, bet ir pārāk pasīva. Šis zīmējums man bija liels pārsteigums. Es nekad nebiju sevi redzējusi tādu. Man šī sieviete gan patika, gan nepatika. Nepatika tas, ka viņa nav mūsdienīga, pārāk gaidoša. Zināšanas viņai ir, bet neprot pielietot.